Share:
 

Season Fixture

Season 
Grade 
3rd Grade
Date/time Home Team   Away Team Venue MS Full
Results
Round 1
12 Oct 19 1:00PM Tintenbar-East Ballina   def by   Byron Bay Kingsford Smith (Kingsford smith north) Final result entered, no confirmation
12 Oct 19 1:00PM Ballina Bears   def   Mullumbimby Brunswick Saunders Oval (Oval 2) Official result
12 Oct 19 1:00PM Bangalow   def   Lennox Head Bangalow Sports Ground (Schultz Oval) Official result
12 Oct 19 1:00PM Alstonville Meandads   def by   Alstonville Leftovers Hill Park Oval Official result
Round 2
19 Oct 19 1:00PM Tintenbar-East Ballina   def by   Mullumbimby Brunswick Kingsford Smith (Kingsford smith north) Official result
19 Oct 19 1:00PM Lennox Head   def   Ballina Bears Megan Crescent Official result
19 Oct 19 1:00PM Alstonville Leftovers   def by   Bangalow Hill Park Oval Official result
19 Oct 19 1:00PM Byron Bay   def   Alstonville Meandads Geoff Watt Oval Official result
Round 3
26 Oct 19 1:00PM Tintenbar-East Ballina   def   Lennox Head Kingsford Smith (Kingsford smith north) Final result entered, no confirmation
26 Oct 19 1:00PM Ballina Bears   def by   Alstonville Leftovers Saunders Oval (Oval 2) Official result
26 Oct 19 1:00PM Bangalow   def   Alstonville Meandads Bangalow Sports Ground (Schultz Oval) Official result
26 Oct 19 1:00PM Mullumbimby Brunswick   def by   Byron Bay Byron Bay Recreation Ground (Recreation Ground) Official result
Round 4
2 Nov 19 1:00PM Alstonville Leftovers   def by   Tintenbar-East Ballina Geoff Watt Oval Final result entered, no confirmation
2 Nov 19 1:00PM Alstonville Meandads   def   Ballina Bears Gap Road (Oval 1) Official result
2 Nov 19 1:00PM Byron Bay   def by   Bangalow Byron Bay Recreation Ground (Recreation Ground) Official result
2 Nov 19 1:00PM Mullumbimby Brunswick   def by   Lennox Head Lofts Oval Final result entered, no confirmation
Round 5
9 Nov 19 1:00PM Tintenbar-East Ballina   def   Alstonville Meandads Kingsford Smith (Kingsford smith north) Official result
9 Nov 19 1:00PM Ballina Bears   def by   Bangalow Saunders Oval (Oval 2) Final result entered, no confirmation
9 Nov 19 1:00PM Alstonville Leftovers   def by   Mullumbimby Brunswick Hill Park Oval Official result
9 Nov 19 1:00PM Lennox Head   def by   Byron Bay Williams Reserve Final result entered, no confirmation
Round 6
16 Nov 19 1:00PM Bangalow   def   Tintenbar-East Ballina Bangalow Sports Ground (Schultz Oval) Final result entered, no confirmation
16 Nov 19 1:00PM Byron Bay   def   Ballina Bears Byron Bay Recreation Ground (Recreation Ground) Official result
16 Nov 19 1:00PM Mullumbimby Brunswick   def   Alstonville Meandads Stan Thompson Oval (Thompson Oval) Official result
16 Nov 19 1:00PM Lennox Head   def by   Alstonville Leftovers Williams Reserve Final result entered, no confirmation
Round 7
30 Nov 19 1:00PM Tintenbar-East Ballina   drew   Ballina Bears Kingsford Smith (Kingsford smith north) Final result entered, no confirmation
30 Nov 19 1:00PM Bangalow   def   Mullumbimby Brunswick Bangalow Sports Ground (Schultz Oval) Final result entered, no confirmation
30 Nov 19 1:00PM Alstonville Meandads   drew   Lennox Head Geoff Watt Oval Official result
30 Nov 19 1:00PM Alstonville Leftovers   def   Byron Bay Hill Park Oval Final result entered, no confirmation
Round 8
7 Dec 19 1:00PM Byron Bay   def   Tintenbar-East Ballina Byron Bay Recreation Ground (Recreation Ground) Final result entered, no confirmation
7 Dec 19 1:00PM Mullumbimby Brunswick   def   Ballina Bears Stan Thompson Oval (Thompson Oval) Official result
7 Dec 19 1:00PM Lennox Head   def by   Bangalow Williams Reserve Final result entered, no confirmation
7 Dec 19 1:00PM Alstonville Leftovers   def   Alstonville Meandads Geoff Watt Oval Official result
Round 9
14 Dec 19 1:00PM Mullumbimby Brunswick   v   Tintenbar-East Ballina Lofts Oval  
14 Dec 19 1:00PM Ballina Bears   v   Lennox Head Fripp Oval  
14 Dec 19 1:00PM Bangalow   v   Alstonville Leftovers Bangalow Sports Ground (Schultz Oval)  
14 Dec 19 1:00PM Alstonville Meandads   v   Byron Bay Geoff Watt Oval  
Round 10
21 Dec 19 1:00PM Lennox Head   v   Tintenbar-East Ballina Williams Reserve  
21 Dec 19 1:00PM Alstonville Leftovers   v   Ballina Bears Fripp Oval  
21 Dec 19 1:00PM Alstonville Meandads   v   Bangalow Geoff Watt Oval  
21 Dec 19 1:00PM Byron Bay   v   Mullumbimby Brunswick Stan Thompson Oval (Thompson Oval)  
Round 11
11 Jan 20 1:00PM Tintenbar-East Ballina   v   Alstonville Leftovers Kingsford Smith (Kingsford smith north)  
11 Jan 20 1:00PM Ballina Bears   v   Alstonville Meandads Fripp Oval  
11 Jan 20 1:00PM Bangalow   v   Byron Bay Bangalow Sports Ground (Schultz Oval)  
11 Jan 20 1:00PM Lennox Head   v   Mullumbimby Brunswick Williams Reserve  
Round 12
18 Jan 20 1:00PM Alstonville Meandads   v   Tintenbar-East Ballina Hill Park Oval  
18 Jan 20 1:00PM Bangalow   v   Ballina Bears Bangalow Sports Ground (Schultz Oval)  
18 Jan 20 1:00PM Mullumbimby Brunswick   v   Alstonville Leftovers Stan Thompson Oval (Thompson Oval)  
18 Jan 20 1:00PM Byron Bay   v   Lennox Head Byron Bay Recreation Ground (Recreation Ground)  
Round 13
1 Feb 20 1:00PM Tintenbar-East Ballina   v   Bangalow Kingsford Smith (Kingsford smith north)  
1 Feb 20 1:00PM Ballina Bears   v   Byron Bay Fripp Oval  
1 Feb 20 1:00PM Alstonville Meandads   v   Mullumbimby Brunswick Geoff Watt Oval  
1 Feb 20 1:00PM Alstonville Leftovers   v   Lennox Head Gap Road (Oval 1)  
Round 14
8 Feb 20 1:00PM Ballina Bears   v   Tintenbar-East Ballina Saunders Oval (Oval 2)  
8 Feb 20 1:00PM Mullumbimby Brunswick   v   Bangalow Stan Thompson Oval (Thompson Oval)  
8 Feb 20 1:00PM Lennox Head   v   Alstonville Meandads Williams Reserve  
8 Feb 20 1:00PM Byron Bay   v   Alstonville Leftovers Byron Bay Recreation Ground (Recreation Ground)  
Round 15
15 Feb 20 1:00PM Tintenbar-East Ballina   v   Byron Bay Kingsford Smith (Kingsford smith north)  
15 Feb 20 1:00PM Ballina Bears   v   Mullumbimby Brunswick Saunders Oval (Oval 2)  
15 Feb 20 1:00PM Bangalow   v   Lennox Head Bangalow Sports Ground (Schultz Oval)  
15 Feb 20 1:00PM Alstonville Meandads   v   Alstonville Leftovers Hill Park Oval  
Round 16
22 Feb 20 1:00PM Mullumbimby Brunswick   v   Tintenbar-East Ballina Stan Thompson Oval (Thompson Oval)  
22 Feb 20 1:00PM Lennox Head   v   Ballina Bears Williams Reserve  
22 Feb 20 1:00PM Alstonville Leftovers   v   Bangalow Geoff Watt Oval  
22 Feb 20 1:00PM Byron Bay   v   Alstonville Meandads Byron Bay Recreation Ground (Recreation Ground)  
Round 17
29 Feb 20 1:00PM Tintenbar-East Ballina   v   Lennox Head Kingsford Smith (Kingsford smith north)  
29 Feb 20 1:00PM Ballina Bears   v   Alstonville Leftovers Saunders Oval (Oval 2)  
29 Feb 20 1:00PM Bangalow   v   Alstonville Meandads Bangalow Sports Ground (Schultz Oval)  
29 Feb 20 1:00PM Mullumbimby Brunswick   v   Byron Bay Stan Thompson Oval (Thompson Oval)  
Round 18
7 Mar 20 1:00PM Alstonville Leftovers   v   Tintenbar-East Ballina Hill Park Oval  
7 Mar 20 1:00PM Alstonville Meandads   v   Ballina Bears Geoff Watt Oval  
7 Mar 20 1:00PM Byron Bay   v   Bangalow Byron Bay Recreation Ground (Recreation Ground)  
7 Mar 20 1:00PM Mullumbimby Brunswick   v   Lennox Head Stan Thompson Oval (Thompson Oval)  
Round 19
14 Mar 20 1:00PM Tintenbar-East Ballina   v   Alstonville Meandads Kingsford Smith (Kingsford smith north)  
14 Mar 20 1:00PM Ballina Bears   v   Bangalow Saunders Oval (Oval 2)  
14 Mar 20 1:00PM Alstonville Leftovers   v   Mullumbimby Brunswick Hill Park Oval  
14 Mar 20 1:00PM Lennox Head   v   Byron Bay Williams Reserve  

Fixture Last updated: 13 Oct 19 5:31PM (local time)

Match status (MS)
Match status Progress result entered
Match status Final result entered, unconfirmed
Match status Result in dispute
Match status Final result entered and confirmed
Match status Official result
Matches in red have been copied from another grade as part of a re-grading process. In this case the match will link to the original grade.